BLOG YAZILARI

Kurye Hizmetlerimiz İle Tanışın

Kurye Hizmetlerimiz İle Tanışın

Günümüzde özellikle İstanbul gibi büyük metropol şehirlerde ulaşım ve zaman oldukça önemli iki konu halini almış durumdadır. Bu nedenle kişiler için, internet üzerinden satın aldıkları ürünlerin ya da sevdiklerine hediye olarak yolladıkları ürünlerin biran önce ulaşması gereken kişilerin eline ulaşması oldukça önem arz etmektedir. Tüm bu nedenlerden dolayı motorlu kurye seçenekleri önemi her geçen gün artmaktadır.

NORMAL VE ARABALI KURYE HİZMETLERİ

  Normal kurye hizmetimiz içerisinde; gönderiniz en geç 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde bulunduğunuz yerden alınıp, ortalama 120 ila 180 dakika arasında da gönderilmesi gereken yere ve kişiye teslim edilir. Arabalı kurye hizmeti ise; motorlu kurye olarak taşınamayacak durumda olan büyük ya da ağır gönderilerin kullanımı için uygun olan kurye hizmeti çeşididir.

VIP KURYE VE GECE KURYE HİZMETLERİ

Adından da anlaşılacağı üzere Vip kurye hizmeti; tamamen kişiye özel olan bir kurye gönderim şeklidir. Sadece göndericinin hizmetinde olan bu kurye yöntemi; gönderiminizin sizden alınıp başka hiçbir yere uğramadan alıcıya teslim edilmesi olarak açıklanabilmektedir.
Gece moto kurye hizmeti ise; mesai saatleri dışında gerçekleştirilen gece hizmet veren bir kurye hizmetidir.

EXPRESS KURYE HİZMETLERİ

Bu moto kurye seçeneği ile gönderileriniz 10 ila 30 dakika içerisinde evinizden alınıp en az 90 en çok ise 120 dakika içerisinde göndermiş olduğunuz alıcıya teslim edilmektedir. Tüm bu işlemler ise toplamda 120 dakikayı geçmemektedir.

admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Motorlu Kurye Kullanımı Ve Avantajları

Motorlu Kurye Kullanımı Ve Avantajları Motorlu Kurye Kullanımı Motorlu kurye kullanımı büyük şehirlerde yaygın olduğu gibi artık günümüzde her alanda kullanılmaktadır Belirli...

Bi Kurye İle Ürün Teslimatında Büyük Hız

Bi Kurye İle Ürün Te limatında Büyük Hız Bi Kurye firma ının kullanmış olduğu i tem içeri inde yer alan motorlu kuryeler iş düzenleri içeri inde normal kurye hizmetlerinde bile...

YORUM YAP
Hızlı Ara